Pflitsch

( ilość produktów: 409 )

Od 100 lat firma rodzinna PFLITSCH jest producentem najwyższej klasy rozwiązań uszczelniania przewodów dla przemysłu. Zgodnie ze swoim motto „Pasja w tworzeniu najlepszych rozwiązań”, firma nieustannie dodaje do swojego portfolio nowe produkty, które są odpowiedzią na zgłaszane przez klientów potrzeby. Dzięki temu jest w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom inżynierów między innymi z branży kolejowej, chemicznej, offshore, energetyznej, automatyki, elektromobilności, telekomunikacji, spożywczej i farmaceutycznej.

Zakres rozwiązań producenta obejmuje produkty standardowe, jak i dostosowane do pracy między innymi w środowiskach podwyższonego narażenia na działanie ognia (np. kolej), na ryzyko wybuchu (strefy ATEX), na działanie szumów elektromagnetycznych (EMC), uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, wibracje, skręcanie i wyrywanie przewodów, korozję, działanie agresywnych substancji chemicznych.

Dławnice i modularne przepusty kablowe pozwalają szczelnie przeprowadzać wiele zarobionych i niezarobionych przewodów (a także peszli) przez przeszkody. Ich wytrzymałość na niekorzystne warunki zewnętrzne pod kątem mechanicznym, chemicznym, elektromagnetycznym, termicznym jest potwierdzona licznymi certyfikatami. Charakteryzuje je także duża łatwość i szybkość procesu montażu.

Koryta kablowe pozwalają bezpiecznie, szybko i wygodnie prowadzić przewody, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do każdego punktu instalacji.

 

pixelpixelpixelpixel