O nas


Firma Soyter Components została założona ponad 25 lat temu i od początku koncentrowała się na dystrybucji komponentów dla sektora przemysłowego. Fundamentem działalności były złącza i osprzęt dedykowany ochronie przewodów. To te komponenty rozwijały firmę przez pierwsze lata jej funkcjonowania i po dziś dzień stanowią niezwykle ważną część jej działalności.

Pośród naszych dostawców oraz klientów koncentrujemy się na współpracy trwającej latami, czasem nawet tyle, ile wynosi obecność firmy Soyter Components na rynku.

Zarówno poprzez naszą ofertę produktową, jak i sposób obsługi, staramy się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających branż. Specjalizujemy się w obsłudze firm z sektora kolei, transportu kołowego, energetyki, budowy maszyn, branży górniczej i petrochemicznej, a także utrzymania ruchu.

Soyter Components to nie tylko pewne rozwiązania – to przede wszystkim ludzie, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie dobierania odpowiednich propozycji do wymagań aplikacji klienta.

Zapraszamy nie tylko do zakupów i składania zapytań poprzez naszą platformę internetową, ale także do indywidualnych rozmów na temat Państwa potrzeb. Zawsze chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania oraz szerzej zaprezentujemy nasze produkty.

pixelpixelpixelpixel