Ilme

( ilość produktów: 579 )

Włoska firma ILME oferuje w pełni zintegrowaną gamę wysokiej jakości produktów i usług w zakresie złączy prostokątnych wielokontaktowych o bardzo wysokiej niezawodności.

Siedziba firmy jest w Mediolanie, gdzie znajduje się również centrum technologiczne i badawczo-rozwojowe. ILME już od ponad 70 lat jest marką wysoko cenioną przez klientów na całym świecie za swoją innowacyjność, trwałość i funkcjonalność.

Złącza ILME stanowią bardzo szeroką gamę standardowych rozwiązań oraz modułów, które można składać w dowolne kombinacje, pozwalające przesyłać sygnały elektryczne, optyczne, pneumatyczne i informatyczne. Specjalistyczne obudowy i uszczelki chronią złącza przed nawet najbardziej niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wnikanie pyłu i wody, uderzenia, skrajnie wysokie i niskie temperatury, zakłócenia EMC, korozja, agresywne substancje chemiczne itd.

Dzięki tym zaletom, złącza ILME znakomicie sprawdzą się w systemach automatyki i robotyki, przemyśle kolejowym, morskim, offshore, budowy maszyn, energetyce wiatrowej, instalacjach elektrycznych w obiektach przemysłowych, zakładach przemysłu chemicznego, spożywczego, farmaceutycznego i innych.

 

Katalogi ILME

Katalog Główny

Złącza

Puszki przemysłowe

AXYR

MIXO

 

Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z poniższymi rozwiązaniami

 

pixelpixelpixelpixel