Flexa

( ilość produktów: 567 )

FLEXA jest producentem znakomitych rozwiązań systemów ochrony przewodów za pomocą peszli i akcesoriów, który ma w tym zakresie już 75 lat doświadczenia. Flexa łączy dziesięciolecia wiedzy specjalistycznej, rozległego know-how z najnowszą technologią. Produkty Flexa wyznaczają najwyższe standardy jakości, dostarczają praktyczne i funkcjonalne narzędzia do rozwiązywania problemów inżynierskich.

Flexa produkuje specjalistyczne peszle tworzywowe, metalowe, oraz inne mające różne kombinacje materiału rdzenia, powłoki i oplotu. Dzięki temu zapewnia ochronę przewodów nawet przed tak szkodliwymi czynnikami jak uderzenia, silne rozciąganie wzdłuż osi, częste wyginanie na wszystkie strony, wnikanie dymu, działanie ognia i bardzo wysokich temperatur, agresywne substancje chemiczne, szumy elektromagnetyczne czy narażenie na wybuch w strefie ATEX.

Peszle Flexy doskonale sprawdzą się w pojazdach transportu kolejowego, kołowego, morskiego, w przemyśle energetycznym, medycznym, spożywczym, farmaceutycznym, w sensoryce, automatyce.

Odproność peszli Flexy na niekorzystne czynniki jest potwierdzona licznymi certyfikatami, między innymi VDE, UL, DNV GL, Lloyd’s, EN 45545.

Do peszli dostępna jest cała gama akcesoriów ułatwiających ich montaż oraz wygodne i bezpieczne prowadzenie.

 

Katalogi Flexa

Katalog główny

Katalog skrócony

 

Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z poniższymi rozwiązaniami

 

pixelpixelpixelpixel